top of page

Biz Kimiz?

WhatsApp%20Image%202021-06-10%20at%2016.40_edited.jpg

Rezelli Markası; Burhaniye tutkumuzun, hayallerimizin eseri olarak doğdu.

Gençliğimizi bize geri verdi.

1966 yılında Burhaniye’de dünyaya geldiğimde tabi ki hayata ne kadar şanslı başladığımın farkında değildim.

Burhaniye’nin nesiller boyu tarım ile uğraşan zeytin ile iç içe yaşayan ailelerinden birinin çocuğu olarak İlk - Orta - Lise öğrenimimi doğduğum memleketimde tamamladım. Yani çocukluğum Burhaniye’de geçti hatta gençlik yıllarıma ilk adımları Burhaniye’ de attım diyebilirim.

Yıl 1983 olduğunda, İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde üniversite öğrenimime başlamak üzere İstanbul’a geldim. İşte o yıllar ve sonrasında ki 29 yıllık profesyonel Bankacılık yaşamım boyunca, kalbimdeki Burhaniye sevgisi her geçen gün artarak benimle oldu. Doğduğum topraklar ile ilgili hayallerim beni her zaman heyecanlandırdı, manevi güç kaynağım oldu.

Ta ki profesyonel çalışma hayatıma son verme cesaretimi toplayıp, hayallerime ve özlemlerime doğru yeni bir yolculuğa başlamaya karar verinceye kadar.

Çevremde iflah olmaz bir “Burhaniye sevdalısı” olarak tanınırım.Şimdi ne mi yapacağız? Bugünden itibaren doğduğum, büyüdüğüm bu toprakların mucizesini en saf haliyle ulaşılabilir kılmak, Burhaniye’nin hakkını Burhaniye’ye vermek için hayallerimizi önümüze katarak yeni bir yolculuğa çıkacağız. Markamız “Rezelli” ile yeni yaşam serüvenimize başlıyoruz. Burhaniye’nin içinde bulunduğu muhteşem Doğanın,  “Kaz Dağlarının Fön Rüzgarları ile” bizlere sunduğu mucizesini Zeytin Yağını, “en saf haliyle” sizler için ulaşılabilir kılmak istiyoruz.

Bize Ulaşın

Tel: 0532 434 82 19

  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

WhatsApp%20Image%202021-06-10%20at%2017.
bottom of page